Royal Canin. Początki i historia

Firma Royal Canin to wiodący producent karmy dla zwierząt. Pod swoją opiekę wzięli zarówno psy, jak i koty i dziś firma jest jednym z głównych dostawców zdrowej i pełnowartościowej karmy, która zaspokaja najważniejsze potrzeby psów i kotów.

Początki i założenie firmy

Początki firmy można datować na 1967 rok, kiedy to Francuski lekarz weterynarii, opracował dla swojego pupila karmę, która spowodowała, że przestał się on w końcu drapać. To było początkiem i inspiracją do tego by stworzyć zestaw karm dla zwierząt, które będą odpowiadać ich potrzebom, a także staną się dla nich kompletną i pełnowartościową dietą.

Od tamtej pory rozpoczęła się właśnie produkcja karm, które mają zaspokajać zwierzęce potrzeby i pomagać im co dzień czuć się rześko, zdrowo i dobrze. Dziś, w ofercie firmy znajduje się około 148 rodzajów karmy dla psów i około 82 rodzaje karmy dla kotów.

Badania i poszukiwania

Oczywiście, można by zadać pytanie, skąd nasi specjaliści i weterynarze mogą wiedzieć, czego potrzebuje pies czy kot. I jest to bardzo słuszne pytanie. Chcąc sprostać oczekiwaniom czworonożnych przyjaciół trzeba ich najpierw dobrze poznać i dowiedzieć się, co jest dla nich najbardziej potrzebne. Firma Royal Canin, chcąc sprostać tym oczekiwaniom założyła własne laboratorium badawcze i współpracuje z wieloma specjalistami w zakresie weterynarii, którzy pomagają zrozumieć potrzeby i oczekiwania czworonogów. Jednocześnie prowadzimy również systematyczną współpracę z hodowcami i ośrodkami badawczymi, dzięki którym może pogłębiać wiedzę z zakresu potrzeb i oczekiwań psów i kotów. Wszystko po to, by każdy zwierzak znalazł w naszym zestawie, karmę idealną dla siebie.

Jednocześnie, co niezwykle ważne, firma stawia na zdrowie i zbilansowaną dietę zwierząt, odrzucając modne ostatnio i popularne karmy będące atrakcyjne bardziej dla właścicieli niż samych zwierząt. Dlatego też, firma nie produkuje atrakcyjnych wizualnie produktów. Każda karma ma odpowiadać przede wszystkim i tylko zwierzęciu. A dla zwierząt jej wygląd nie ma znaczenia. Dlatego też, produkując karmę, firma odchodzi od modnych dodatków, atrakcyjnych barwników skupiając się na tym, co jest pożywne, smaczne i zdrowe. Skupiając się na tym, by każde opakowanie karmy było przede wszystkim zdrowe, dostarczało odpowiednich substancji i składników i było smaczne. Inne rozwiązania nie wchodzą w grę. Przygotowanie karmy, tylko po to by była atrakcyjna i kolorowa, nie wnosi nic do żywienia zwierzaka, dlatego też znajduje się poza zasięgiem zainteresowań firmy Royal Canin.

Na koniec

Podsumowując, firma Royal Canin stawia w centrum swojego zainteresowania małych, czworonożnych przyjaciół człowieka. Stawia psa i kota. Taka orientacja wytycza kierunek i szlak, jakim należy się poruszać celem osiągnięcia zamierzonych celów. A tymi celami są między innymi zdrowe i pełnowartościowe karmy odpowiadające potrzebom czworonogów, stworzenie produktów zapewniających zwierzętom zdrowy rozwój i zagwarantowanie im radości, dzięki dobremu samopoczuciu. Kierując się tymi zasadami, firma produkuje karmy jedynie najwyższej jakości, produkuje je też z najlepszej jakości produktów. Nie ma możliwości by na czymkolwiek oszczędzać, lub dodawać do karmy sztuczne dodatki. Wszystkie, przygotowywane przez firmę posiłki są wysokiej jakości i gwarantują zwierzakom zbilansowaną dietę. Przygotowane tak, by odpowiadały na różne psie i kocie potrzeby, karmy pozbawione są elementów szkodliwych, wykorzystane do produkcji substancje są tylko i wyłącznie pochodzenia naturalnego, a karmy doskonale służą zwierzakom na różnych etapach ich życia.

Życie z kotem

Przygarnięcie do swojego domu kota nie jest wyczynem ani wyjątkowo bohaterskim ani...

Karma dla labradora

Labradory to psy ras dużych. Psy te są oczywiście bardzo silne i masywne...

Telefon: +48 12 378 49 05

Zobacz także

Sprawdź slepy zoologiczne

Royal canin Karma Hill's i hills Cat food and accessories Katzennahrung, Katzenfutter Aliments et accessoires pour chats Hills
Accesorios para gatos, pienso húmedo para gatos Aliments et accessoires pour chats Hill's Hill's Kutyaeledel Cat food and accessories
Purina Hill's Lojas de animais Hills Hill's Chovateľské potreby